Wybierz pozycję z menu
Higiena i bezpieczeństwo w pracy
Wsparcie Twojego biznesu - narzędzia
Oferty specjalne

Regulacje prawne dotyczące przedsiębiorców, w tym funkcjonowania branży gastronomicznej zmieniają się dynamicznie. Publikowane w różnych źródłach, nie zawsze łatwe do zinterpretowania. Jak nie zgubić się w tym gąszczu informacji?

Ustawa o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw

Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne regulacje prawne w ramach obowiązującej Tarczy Antykryzysowej, która ma na celu wesprzeć prowadzone przez Was biznesy. Bądźcie na bieżąco!

Antykryzysowa Tarcza Branżowa
Zmiany istotne z punktu widzenia zarządzania personelem
Zmiany istotne z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej
Rozwiązania podatkowe

Powyższe informacje nie stanowią porady prawnej i nie powinny być traktowane jako wiążące. Makro Cash and Carry Polska S.A. nie ponosi odpowiedzialności za zastosowanie się do przedstawionej informacji i zaleca skorzystanie z usług osób uprawnionych do świadczenia pomocy prawnej w powyższym zakresie (np. adwokatów, radców prawnych czy doradców podatkowych).

Szanowny Kliencie, w celu zapewnienia najlepszej jakości usług oraz zagwarantowania najlepszych promocji wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli zgadzasz się przekazywać nam te informacje prosimy o kliknięcie „Zgadzam się”. Polityka prywatności >>