MAKRO Professional

Profesjonalne sprzęty kuchenne, palniki, patelnie, garnki, zastawy stołowe, kitle kucharskie jaki i ręczniki papierowe i środki czystości codziennego użytku.

MAKRO Premium

To linia produktów, idealnie nadająca się do tworzenia menu o unikalnym smaku. Egzotyczne surowce, wyszukane smaki, coś co pozwoli Szefowi kuchni trafić w gusta najbardziej wymagających Gości restauracji.

Rioba

Marka Rioba stworzona została specjalnie z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w kawiarniach, restauracjach, barach i innych lokalach gastronomicznych.

MAKRO Chef

To marka stworzona w konsultacji z Szefami Kuchni. Najlepsze składniki, lokalne pochodzenie, ekonomiczne, różnej wielkości opakowania dla użytku profesjonalnej kuchni.

Makro Chef, Makro Professional, Makro Premium, Aro – JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

iso

Jakość naszych produktów marki własnej jest wsparta dbałością o bezpieczeństwo przy ich produkcji jak i ekspozycji – producenci zobowiązani są posiadać certyfikaty jakościowe IFS lub BRC poświadczające najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa produkcji, dotyczy to zarówno procesu wytwarzania produktów, jak również ich pakowania. Pracujemy wyłącznie z zaufanymi dostawcami, którzy od wielu lat są naszymi biznesowymi partnerami. Wszystkie hale MAKRO mają od kilku lat certyfikat ISO 22000, odnawiany regularnie.

aim

Nasze produkty powstają we współpracy z doświadczonymi Szefami Kuchni z Akademii Inspiracji, którzy aktywnie uczestniczą przy ich wprowadzaniu na półkę oraz wspierają argumentami sprzedażowymi przemawiającymi za wyborem marki własnej jako produktów dla biznesu naszych klientów.

lab

Każdy z naszych produktów jest badany przez niezależne laboratoria pod względem zgodności z wymaganiami bezpiecznego produktu oraz na zgodność z ustaloną specyfikacją.

thermometer

Nasze produkty są bezpiecznie transportowane w kontrolowanym łańcuchu dostaw – począwszy od wyjścia z fabryki producenta, aż po dowóz do miejsca działalności klienta.

food

Każda dostawa produktów mięsnych, ryb, owoców i warzyw jest kontrolowana pod względem jakości w naszych magazynach centralnych zanim trafi do naszych hal.

quality-check

Wszystkie produkty dostarczane przez usługę Delivery są dodatkowo kontrolowane zanim opuszczą placówkę MAKRO.

money

Wybierając produkty marek własnych, zyskuje się nie tylko pewną jakość i bezpieczeństwo produktu, ale również wspiera swoją równowagę ekonomiczną, nie rezygnując z jakości, do której jest się przyzwyczajonym