<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-WWV7H5D&l=dataLayer" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Portal “Makro dla gastronomii” zostało stworzone specjalnie z myślą o Klientach z sektora HoReCa.

Jako wiodąca firma zaopatrująca restauracje i hotele przez lata istnienia w Polsce nabyliśmy wiedzę i doświadczenie w kompleksowym zaspokajaniu potrzeb naszych Klientów. Dowiedzieliśmy się, czego potrzebują Państwo najbardziej – jakich produktów, szkoleń i wiedzy z zakresu prowadzenia skutecznego i konkurencyjnego biznesu.

Nowoczesne centra dystrybucyjne, nowa flota samochodowa, specjalna platforma do zamówień on-line, szeroka oferta szkoleń, przepisy renomowanych kucharzy to tylko niektóre elementy, które wdrożyliśmy, aby jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby naszych Klientów.

Odpowiednio dobrany asortyment ze szczególnym uwzględnieniem trzech grup produktowych: nabiału, mrożonek i mięsa, trafia w potrzeby najbardziej wymagających punktów gastronomicznych.

Jako jedni z nielicznych na polskim rynku posiadamy tak szeroką ofertę produktową.

Dodatkowo wdrożyliśmy standardy kontroli jakości. Zawsze reagujemy na potrzeby i opinie naszych Klientów.

Niezależnie, czy potrzebujesz mięsa z indyka, luksusowej wołowiny argentyńskiej albo steku z krokodyla – to wszystko i wiele więcej znajdziesz w ofercie dostaw Makro dla gastronomii. Makro jest częścią Metro Group, jednego z największych na świecie koncernów handlowych, obecnego w 30 krajach świata.