asortyment

Jesteśmy największą hurtownią z profesjonalnym asortymentem dla gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór specjalnie wyprodukowanych profesjonalnych produktów dla gastronomii. Dopasowane do potrzeb różnego typu biznesów, jak restauracji, pizzerii, hoteli, kawiarni, stołówek, barów, pubów, food trucków.
Makro Chef to marka stworzona w konsultacji z Szefami Kuchni. Najlepsze składniki, lokalne pochodzenie, ekonomiczne różnej wielkości opakowania dla użytku profesjonalnej kuchni. Certyfikacja, co świadczy o wysokiej jakości asortymentu oraz społecznej odpowiedzialności producentów.
Makro Premium to linia produktów, idealnie nadająca się do tworzenia menu o unikalnym smaku. Egzotyczne surowce, wyszukane smaki, coś co pozwoli Szefowi kuchni trafić w gusta najbardziej wymagających Gości restauracji.
Produkty ARO to grupa podstawowych składników w każdej kuchni. Zapewnia jakość w rozsądnej cenie. Oferta dopasowana do potrzeb gastronomii, w której ekonomia odgrywa ważną rolę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości menu.
Do wyposażenia kuchni i prowadzenia biznesu gastronomicznego zaprojektowana i stworzona została linia Makro Professional. Profesjonalne sprzęty kuchenne, palniki, patelnie, garnki, zastawy stołowe, kitle kucharskie jaki i ręczniki papierowe i środki czystości codziennego użytku.

ARO WODA NIEGAZOWANA 6 X 500 ML

ARO WODA GAZOWANA 6 X 1,5 L

ARO WODA GAZOWANA 6 X 500 ML

ARO WODA NIEGAZOWANA 5 L

ARO WODA NIEGAZOWANA 6 X 1,5 L

RIOBA NEKTAR CZARNA PORZECZKA 12 X 200 ML

RIOBA SOK ANANASOWY 24 X 200 ML

RIOBA SOK GREJPFRUTOWY 24 X 200 ML

RIOBA SOK JABŁKOWY 24 X 200 ML

RIOBA SOK POMARAŃCZOWY 24 X 200 ML

RIOBA SOK POMIDOR 24 X 200 ML

RIOBA SOK Z CYTRYNY 0,7 L

RIOBA SOK Z LIMONKI 0,7 L

RIOBA SYROP ANANASOWY 0,7 L

RIOBA SYROP ANANASOWY 1 L

RIOBA SYROP BLUE CURACAO 0,7 L

RIOBA SYROP BLUE CURACAO 1 L

RIOBA SYROP CYTRYNOWY 1 L