asortyment

Jesteśmy największą hurtownią z profesjonalnym asortymentem dla gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór specjalnie wyprodukowanych profesjonalnych produktów dla gastronomii. Dopasowane do potrzeb różnego typu biznesów, jak restauracji, pizzerii, hoteli, kawiarni, stołówek, barów, pubów, food trucków.
Makro Chef to marka stworzona w konsultacji z Szefami Kuchni. Najlepsze składniki, lokalne pochodzenie, ekonomiczne różnej wielkości opakowania dla użytku profesjonalnej kuchni. Certyfikacja, co świadczy o wysokiej jakości asortymentu oraz społecznej odpowiedzialności producentów.
Makro Premium to linia produktów, idealnie nadająca się do tworzenia menu o unikalnym smaku. Egzotyczne surowce, wyszukane smaki, coś co pozwoli Szefowi kuchni trafić w gusta najbardziej wymagających Gości restauracji.
Produkty ARO to grupa podstawowych składników w każdej kuchni. Zapewnia jakość w rozsądnej cenie. Oferta dopasowana do potrzeb gastronomii, w której ekonomia odgrywa ważną rolę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości menu.
Do wyposażenia kuchni i prowadzenia biznesu gastronomicznego zaprojektowana i stworzona została linia Makro Professional. Profesjonalne sprzęty kuchenne, palniki, patelnie, garnki, zastawy stołowe, kitle kucharskie jaki i ręczniki papierowe i środki czystości codziennego użytku.

ARO PIANKA WANILIOWA 1,4 KG

MC MIESZANANKA STUDENCKA 1 KG

MC ORZECHY ZIEMNE SOLONE 1 KG

MC PISTACJE 1 KG

RIOBA CHOC COOKIE TRIPLE 24 X 72 G

RIOBA CHOCO NAPS CZEKOLADKI 1 KG

RIOBA CIASTKA AMARETTI-CANTUCCINI 620 G

RIOBA CIASTKA CAFE NOIR 1150 G

RIOBA CIASTKA CARMEL 1,2 KG

RIOBA CIASTKA PATISSERIE 1,05 KG

RIOBA CIASTKA THANK YOU 1200 G

RIOBA CIASTTKA VANILLA 1200 G

RIOBA COFFEE NAPS CZEKOLADKI 1 KG

RIOBA CUKIER BIAŁY KOSTKA 1 KG

RIOBA CUKIER TRZCINOWY KOSTKA 1 KG

RIOBA CUKIERKI MINI MIĘTOWE 1 KG

RIOBA DONUT Z LUKREM 12 X 52 G

RIOBA DONUT Z NADZIENIEM WANILIOWYM 12 X 70 G