asortyment

Jesteśmy największą hurtownią z profesjonalnym asortymentem dla gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór specjalnie wyprodukowanych profesjonalnych produktów dla gastronomii. Dopasowane do potrzeb różnego typu biznesów, jak restauracji, pizzerii, hoteli, kawiarni, stołówek, barów, pubów, food trucków.
Makro Chef to marka stworzona w konsultacji z Szefami Kuchni. Najlepsze składniki, lokalne pochodzenie, ekonomiczne różnej wielkości opakowania dla użytku profesjonalnej kuchni. Certyfikacja, co świadczy o wysokiej jakości asortymentu oraz społecznej odpowiedzialności producentów.
Makro Premium to linia produktów, idealnie nadająca się do tworzenia menu o unikalnym smaku. Egzotyczne surowce, wyszukane smaki, coś co pozwoli Szefowi kuchni trafić w gusta najbardziej wymagających Gości restauracji.
Produkty ARO to grupa podstawowych składników w każdej kuchni. Zapewnia jakość w rozsądnej cenie. Oferta dopasowana do potrzeb gastronomii, w której ekonomia odgrywa ważną rolę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości menu.
Do wyposażenia kuchni i prowadzenia biznesu gastronomicznego zaprojektowana i stworzona została linia Makro Professional. Profesjonalne sprzęty kuchenne, palniki, patelnie, garnki, zastawy stołowe, kitle kucharskie jaki i ręczniki papierowe i środki czystości codziennego użytku.

ARO KASZA GRYCZANA 5 KG

ARO KASZA JAGLANA 3 KG

ARO KASZA JĘCZMIENNA MAZURSKA 5 KG

ARO KASZA JĘCZMIENNA MAZURSKA 500 G

ARO KASZA JĘCZMIENNA WIEJSKA 5 KG

ARO KASZA JĘCZMIENNA WIEJSKA 500 G

ARO KASZA PĘCZAK 5 KG

ARO KASZA PĘCZAK 500 G

ARO MĄKA LUKSUSOWA TYP 550 10 X 1 KG

ARO MĄKA POZNAŃSKA TYP 500 10 X 1 KG

ARO MĄKA TORTOWA TYP 450 10 X 1 KG

ARO MĄKA UNIWERSALNA 10 X 1 KG

ARO MAKARON KOKARDKI 2,5 KG

ARO MAKARON KOKARDKI 6 X 400 G

ARO MAKARON NITKI CIĘTE 6 X 400 G

ARO MAKARON ŚWIDERKI 6 X 400 G

ARO MAKARON ZACIERKI 1 KG

ARO RYŻ 5 KG