asortyment

Jesteśmy największą hurtownią z profesjonalnym asortymentem dla gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór specjalnie wyprodukowanych profesjonalnych produktów dla gastronomii. Dopasowane do potrzeb różnego typu biznesów, jak restauracji, pizzerii, hoteli, kawiarni, stołówek, barów, pubów, food trucków.
Makro Chef to marka stworzona w konsultacji z Szefami Kuchni. Najlepsze składniki, lokalne pochodzenie, ekonomiczne różnej wielkości opakowania dla użytku profesjonalnej kuchni. Certyfikacja, co świadczy o wysokiej jakości asortymentu oraz społecznej odpowiedzialności producentów.
Makro Premium to linia produktów, idealnie nadająca się do tworzenia menu o unikalnym smaku. Egzotyczne surowce, wyszukane smaki, coś co pozwoli Szefowi kuchni trafić w gusta najbardziej wymagających Gości restauracji.
Produkty ARO to grupa podstawowych składników w każdej kuchni. Zapewnia jakość w rozsądnej cenie. Oferta dopasowana do potrzeb gastronomii, w której ekonomia odgrywa ważną rolę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości menu.
Do wyposażenia kuchni i prowadzenia biznesu gastronomicznego zaprojektowana i stworzona została linia Makro Professional. Profesjonalne sprzęty kuchenne, palniki, patelnie, garnki, zastawy stołowe, kitle kucharskie jaki i ręczniki papierowe i środki czystości codziennego użytku.

ARO BRZOSKWINIE POŁÓWKI 820 G

ARO KUKURYDZA KONSERWOWA 2650 G

ARO MIÓD WIELOKWIATOWY 1250 G

ARO MIÓD WIELOKWIATOWY 4 KG

ARO MUSZTARDA SAREPSKA 6 X 500 G

ARO OGÓRKI KONSERWOWE 6 X 860 G

ARO SOK POMIDOROWY 12 X 330 ML

ARO TUŃCZYK W KAWAŁKACH W OLEJU 1705 G

MC CHRZAN TARTY 1,8 KG

MC CHRZAN TARTY 700 G

MC FASOLA SZPARAGOWA 2,6/1,5 KG

MC KREM ORZECHOWO KAKAOWY 1 KG

MC MAJONEZ DEKORACYJNY 3 KG

MC MAJONEZ SAŁATKOWY 3 KG

MC MAJONEZ SAŁATKOWY 950G

MC MAJONEZ STOŁOWY 3 KG

MC MIÓD GRYCZANY 1,3 KG

MC MIÓD LIPOWY 1,3 KG