asortyment

Jesteśmy największą hurtownią z profesjonalnym asortymentem dla gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór specjalnie wyprodukowanych profesjonalnych produktów dla gastronomii. Dopasowane do potrzeb różnego typu biznesów, jak restauracji, pizzerii, hoteli, kawiarni, stołówek, barów, pubów, food trucków.
Makro Chef to marka stworzona w konsultacji z Szefami Kuchni. Najlepsze składniki, lokalne pochodzenie, ekonomiczne różnej wielkości opakowania dla użytku profesjonalnej kuchni. Certyfikacja, co świadczy o wysokiej jakości asortymentu oraz społecznej odpowiedzialności producentów.
Makro Premium to linia produktów, idealnie nadająca się do tworzenia menu o unikalnym smaku. Egzotyczne surowce, wyszukane smaki, coś co pozwoli Szefowi kuchni trafić w gusta najbardziej wymagających Gości restauracji.
Produkty ARO to grupa podstawowych składników w każdej kuchni. Zapewnia jakość w rozsądnej cenie. Oferta dopasowana do potrzeb gastronomii, w której ekonomia odgrywa ważną rolę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości menu.
Do wyposażenia kuchni i prowadzenia biznesu gastronomicznego zaprojektowana i stworzona została linia Makro Professional. Profesjonalne sprzęty kuchenne, palniki, patelnie, garnki, zastawy stołowe, kitle kucharskie jaki i ręczniki papierowe i środki czystości codziennego użytku.

ARO JAJA M 30 SZT.

ARO JAJA M 90 SZT.

ARO JAJA S 30 SZT.

ARO SER BRIE 125 G

ARO SER CAMEMBERT 120 G

ARO ŚMIETANKA UHT 12 % 0,5 L

ARO ŚMIETANKA UHT 18 % 0,5 L

MC BRIE SER PLEŚNIOWY 60% 500 G

MC SER BRIE 60% 1 KG

MC SER CHEDDAR BLOK

MC SER CHEDDAR PLASTRY 1 KG

MC SER GORGONZOLA 200 G

RIOBA MASŁO PORCJOWANE 10 G

RIOBA MLEKO DLA BARISTÓW 3,2 % 1 L

RIOBA SPRAYCREAM 700 ML