asortyment

Jesteśmy największą hurtownią z profesjonalnym asortymentem dla gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór specjalnie wyprodukowanych profesjonalnych produktów dla gastronomii. Dopasowane do potrzeb różnego typu biznesów, jak restauracji, pizzerii, hoteli, kawiarni, stołówek, barów, pubów, food trucków.
Makro Chef to marka stworzona w konsultacji z Szefami Kuchni. Najlepsze składniki, lokalne pochodzenie, ekonomiczne różnej wielkości opakowania dla użytku profesjonalnej kuchni. Certyfikacja, co świadczy o wysokiej jakości asortymentu oraz społecznej odpowiedzialności producentów.
Makro Premium to linia produktów, idealnie nadająca się do tworzenia menu o unikalnym smaku. Egzotyczne surowce, wyszukane smaki, coś co pozwoli Szefowi kuchni trafić w gusta najbardziej wymagających Gości restauracji.
Produkty ARO to grupa podstawowych składników w każdej kuchni. Zapewnia jakość w rozsądnej cenie. Oferta dopasowana do potrzeb gastronomii, w której ekonomia odgrywa ważną rolę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości menu.
Do wyposażenia kuchni i prowadzenia biznesu gastronomicznego zaprojektowana i stworzona została linia Makro Professional. Profesjonalne sprzęty kuchenne, palniki, patelnie, garnki, zastawy stołowe, kitle kucharskie jaki i ręczniki papierowe i środki czystości codziennego użytku.

ARO SOCZEWICA CZERWONA 5 KG

ARO BOCZEK WĘDZONY GOTOWANY OK. 0,8 KG

ARO BOCZEK WĘDZONY PARZONY OK. 1 KG

ARO BOCZEK WĘDZONY PARZONY OK. 1 KG

ARO BOCZEK WĘDZONY PARZONY OK. 2 KG

ARO BOROWIK KROJONY KL II 2,5 KG

ARO BRZOSKWINIE POŁÓWKI 820 G

ARO BUKIET WARZYW KRÓLEWSKICH 2,5 KG

ARO CIECIERZYCA 5 KG

ARO ĆWIARTKA KURCZAKA WĘDZONA PARZONA

ARO FILETY ŚLEDZIOWE A’LA MATIES 5/4

ARO FILIŻANKA BRĄZOWA 25 SZT. 180 ML

ARO FOLIA ALUMINIOWA 1 SZT. 150 X 0,29 M

ARO FOLIA ALUMINIOWA 1 SZT. 50 M

ARO GOLONKA PIECZONA VAC

ARO GROCH POŁÓWKI 5 KG

ARO HAMBURGER DROBIOWO – WIEPRZOWY GRILL 1,6 KG

ARO JAJA M 30 SZT.