Adresy hal 

 Białystok
Al. Jana Pawła II 92, 15-704 Białystok
+48 85 662 96 36
bialystok@makro.pl

 Bielsko-Biała
Al. gen. Władysława Andersa 545, 43-300 Bielsko-Biała
+48 33 828 76 37
bielskobiala@makro.pl

 Bydgoszcz
Al. Jana Pawła II 123, 85-140 Bydgoszcz
+48 52 349 66 48
bydgoszcz@makro.pl

 Częstochowa
ul. Jagiellońska 38/40, 42-216 Częstochowa
+48 34 377 96 36
czestochowa@makro.pl

 Gdańsk – Przejazdowo
ul. Główna 6, 83-021 Przejazdowo
+48 58 300 66 35
gdansk@makro.pl

 Gdynia
ul. Hutnicza 8, 81-061 Gdynia
+48 58 628 86 47
gdynia@makro.pl

 Kalisz
Al. Wojska Polskiego 7, 62-800 Kalisz
+48 62 760 86 40, +48 62 760 86 38
kalisz@makro.pl

 Katowice
ul. Pukowca 25
40-847 Katowice

 Kielce
ul. Transportowców 15, 25-672 Kielce
+48 41 365 06 36
kielce@makro.pl

 Koszalin
ul. Syrenki 1, 75-123 Koszalin
+48 94 344 96 40
koszalin@makro.pl

 Kraków – Jasnogórska
ul. Jasnogórska 2, 31-358 Kraków
+48 12 293 86 39
krakowjasnogorska@makro.pl

 Kraków – Zakopiańska
ul. Zakopiańska 70A, 30-418 Kraków
+48 12 254 26 38
krakowzakopianska@makro.pl

 Lublin
ul. Chemiczna 5, 20-329 Lublin
+48 81 749 46 40
lublin@makro.pl

 Łódź
ul. Kasprzaka 8, 91-083 Łódź
+48 42 631 85 00
lodzkasprzaka@makro.pl

 Olsztyn
ul. Lubelska 26, 10-407 Olsztyn
+48 89 525 46 40
olsztyn@makro.pl

 Opole
ul. Partyzancka 84, 45-802 Opole
+48 77 400 16 40
opole@makro.pl

 Poznań
Al. Solidarności 51, 61-696 Poznań
+48 61 827 86 40
poznan@makro.pl

 Rybnik
ul. Żorska 60, 44-203 Rybnik
+48 32 429 56 40
rybnik@makro.pl

 Rzeszów
Al. Armii Krajowej 92, 35-307 Rzeszów
+48 17 866 86 36
rzeszow@makro.pl

 Słupsk
ul. Jana Kilińskiego 26, 76-200 Słupsk
+48 59 841 39 42
slupsk@makro.pl

 Sosnowiec
ul Długosza 80, 41-219 Sosnowiec
+48 32 299 06 40
sosnowiec@makro.pl

 Szczecin
ul. Południowa 35, 71-001 Szczecin
+48 91 469 56 40
szczecin@makro.pl

 Toruń
M.Skłodowskiej-Curie 105, 87-100 Toruń
+48 56 619 96 38
torun@makro.pl

 Warszawa – Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 184, 02-486 Warszawa
+48 22 576 16 31
warszawaaleje@makro.pl

 Warszawa – Bielany
ul. Kolumbijska 1, 01-991 Warszawa
+48 22 569 26 38
warszawabielany@makro.pl

 Warszawa – Ząbki
ul. Wolności 50, 05-091 Ząbki
+48 22 771 56 36
warszawazabki@makro.pl

 Zabrze
Al. Korfantego 17, 41-800 Zabrze
+48 32 273 56 40
zabrze@makro.pl

 Zielona Góra
ul. Gorzowska 2, 65-127 Zielona Góra
+48 68 322 06 51
zielonagora@makro.pl

 Centrum Dystrybucyjne Pruszków

Położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej. Wkrótce powstaną nowe obiekty, których zadaniem będzie obsługiwanie Klientów gastronomii z pozostałych regionów Polski.

Adres:

Centrum Dystrybucyjne Makro
Moszna Parcela 29
05-840 Brwinów Budynek B
Milenium Logistic Park Pruszków II

+ 48 22 500 02 00
dostawy@makro.pl

 Centrum Dystrybucyjne Mirków

Zlokalizowane jest w dzielnicy Psie Pole w północno-wschodniej części Wrocławia, w odległości jedynie 14 km od centrum miasta. Dużym ułatwieniem logistycznym jest znajdująca się w pobliżu droga krajowa E67 oraz droga ekspresowa S8 łącząca Wrocław z Warszawą.

Adres:

Centrum Dystrybucyjne Makro
Łąkowa 23
55-095 Mirków
MLP Wrocław

+ 48 22 500 02 50
wroclaw.dostawy@makro.pl

Kolejny obiekt uruchomimy na Górnym Śląsku.