Zapraszamy na DNI GASTRONOMII - wydarzenie przygotowane z myślą o właścicielach i pracownikach gastronomii ale też o tych, którzy dopiero planują otworzyć własny biznes.

Przez dwa dni, 3 i 4 kwietnia zaprezentujemy nowy asortyment, wyposażenie dla gastronomii oraz zapoznamy Państwa z nowymi usługami.

Od lat w Makro rozwijamy ofertę i usługi dla rynku Horeca. Przedstawimy ofert e szkoleń i warsztatów, zaprezentujemy nowe samki sezonu oraz specjalnie przygotowaną ofertę dostawców.

Będą mieli Państwo szansę porozmawiać o indywidualnej formie współpracy z naszymi przedstawicielami zarówno w kanale dostaw oraz cash&carry.

Nasze forum to okazja do przedyskutowania najważniejszych wyzwań związanych z biznesem gastronomii w Polsce. To także doskonałe miejsce do pokazania sprawdzonych i innowacyjnych usług oraz rozwiązań wspierających rozwój gastronomii na rynku np. horeca digital.

Dołącz do wydarzenia – spotkaj się z innymi, podyskutujmy o biznesie, wymieńmy się doświadczeniami tak aby przygotować się odpowiednio na sezonu.

Spotkajmy się w 3 i 4 kwietnia w halach Makro.
Zapraszamy do najbliższej hali w Twoim miescie.

DNI GASTRONOMII
3-4 kwietnia 2019, hale Makro w godz. 10.00-14.00 do każdej halo makro w Polsce. Adresy poniżej.

Regulamin Dni Gastronomii - 3-4 04 2019 - rabaty promocyjne 29032019(RC)
Załącznik nr.3 Dni Gastronomii

Zobacz jakie rabaty przygotowaliśmy

Degustacje i pokazy dostawców:

CARLSBERG_POLSKA
COCA_COLA
KOMPANIA_PIWOWARSKA
MLEKOVITA_LOGO_KOLOR
MLEKPOL
MUSZYNIANKA
NESTLE_WATERS
UNILEVER_FS
ZYWIEC_ZDROJ
GRUPA_ZYWIEC